SUPERBOX

SUPERBOX KAMPANYALARI

Superbox Fırsat Kampanyası

Superbox Fırsat Kampanyası

< class="penci-heading-subtitle">159,90 ₺

Superbox 4.5G ev interneti ile
fiber hızında ev internetini
şimdi sınırsız paketler ile deneyimleyin!

Superbox 4.5G Ev İnterneti Kampanyası

Superbox 4.5G Ev İnterneti Kampanyası

< class="penci-heading-subtitle">399,90 ₺

Superbox 4.5G ev interneti ile fiber hızında ev interneti deneyimini ihtiyacınıza uygun kotalı paketlerle deneyimleyin.

Superbox Ek İnternet Pakedi

Superbox Ek İnternet Pakedi

< class="penci-heading-subtitle">5 ₺

Superbox Ek Paketler ile
internet keyfine
hiç durmadan devam edin!

SIKÇA SORULAN SORULAR

Eğer siz de “Superbox nedir?” diye soranlardansanız doğru yerdesiniz.


Superbox kullanıcılarına altyapı ve kurulum gereksinimi olmaksızın hızlı internet bağlantısı olanağı sağlayan bir teknoloji olarak öne çıkıyor. Günümüzün en büyük ihtiyaçlarından biri olan internet artık bir lüks tüketim olmaktan çıkıp zaruret haline gelmiştir. Öyle ki sadece internetin olması yetmiyor hızının da yüksek olması gerekiyor. Hız deyince de akla fiber internet geliyor. Ancak nispeten yeni olan bu teknolojiye altyapı sorunları nedeniyle herkes ulaşamıyor. Turkcell’de bu soruna bir çözüm olarak Superbox’ı geliştirdi. 


Superbox’a entegre edilen SIM kart sayesinde Turkcell 4.5G baz istasyonu aracılığıyla hızlı bir ev interneti hizmeti sunuyor. Altyapı gerektirmeden kablolardan bağımsız olarak Superbox, Türkiye’nin her yerine fiber hızında internet imkanı sağlıyor. Superbox ile elektrik olan her yerde fiber hızında internet kullanılabilir.


Özellikle ADSL bağlantısının yetersiz olduğu noktalarda, kullanıcıların bağlantı hızından ve benzeri olumsuzluklardan şikayet etmesi durumunda oldukça kullanışlı olabiliyor. 4.5G bağlantı kalitesi ile tüm internet akışını, fiber optik altyapı yerine baz istasyonları aracılığıyla taşıyan Superbox, Turkcell bağlantısının kesintisiz ve hızlı internet için ideal teknolojilerden biri olduğunu söylemek doğru olacaktır.


Turkcell Superbox, içinde bulunan SIM kart sayesinde, bulunduğu yerdeki Turkcell 4.5G baz istasyonuna bağlanıp, ev interneti hizmeti sunabiliyor. Kablodan bağımsız olarak evlere havadan 4.5G hızında internet sağlayan Superbox ile Türkiye’nin her yerinde Turkcell 4.5G kalitesi ile evler fiber hızında internete kavuşuyor.

Modem kurulum ve benzeri altyapı işlemleri olmadan kullanıcıların hızlı bir şekilde internete erişmelerine olanak veren yenilikçi bir teknolojidir. Altyapı sorunlarını çözerek 4.5G’nin olduğu her yerde fiber internet hizmeti sunar. Çok kolay bir şekilde kurulabilir ve sadece prize takmak yeterlidir. En güzel özelliği ise siz evden çıkarken o da sizinle işe, yazlığa ya da misafirliğe gelebilir. Dezavantajı olarak çok fazla rahatlık sunması nedeniyle alışkanlık yapabilir diyebiliriz.


Özellikle internet erişiminin yavaş olduğu bölgelerde, kullanıcıların tamamen wireless yani kablosuz bağlantı olanaklarından yararlanmasına olanak verir. Elektrik prizi olan her yere taşınabilen Superbox‘ınızı kışlık ve yazlık evlerinize de kolayca taşıyabilirsiniz.

Superbox’ta en üst bağlantı sınırı 375 Mbps’dir. En alt limit olarak ta 20 Mbps sunulmaktadır. Ancak bu durumlar ve yükleme hızları bulunan çevre, baz istasyonu ile aradaki engeller ve kapsama alanına göre değişiklik göstermektedir.

 

4.5G internet bağlantısı, teknolojik olarak kullanıcılarına çok yönlü bir internet deneyimi yaşatmakla birlikte, gereksiz prosedürlerden ve harici altyapı tesisatlarının hantallığından kurtaran bir üründür. Kullanıcılar 4.5G teknolojisi sayesinde kablo ve altyapı karmaşıklığı ile uğraşmadan hızlı internet sahibi olabilmektedirler. Bu doğrultuda superbox ürünü, kablosuz internet olarak tanımlanabilecek nitelikte bir teknoloji olarak öne çıkar.

Turkcell dönem dönem yeni kampanyalar ve yeni fırsatlar oluşturmaktadır. Şu an Superbox ile ilgili 2 kampanya bulunmaktadır. Bunlar;

1- Superbox Fırsat Kampanyası
2- Superbox 4.5G Ev İnterneti Kampanyası

Superbox teknolojisinin kullanıcıya sağladığı en önemli avantajlardan bir diğer ise kullanıcıya farklı özelliklerde paketleri tercih etme olanağı sunmasıdır. Kullanıcılar bu sayede yüksek altyapı kurulumu masrafları olmadan sadece tek bir cihaza sahip olarak hızlı ve güvenli 4.5G internet bağlantısı sahibi olabilirler. 

 

Kullanıcılar aynı şekilde kendi internet kullanım yoğunluklarına göre farklı paketler arasından kendilerine uygun olan paketleri de seçebilirler. Bu sayede gereksiz kullanımın önüne geçerek kendi kullanımlarını karşılayacak kotada internet paketlerine en uygun fiyat aralıklarında sahip olabilirler.

Superbox Fırsat Kampanyası aylık 129,9 TL’den başlayan fiyatlar ile kullanılabilirken, Superbox 4.5G Ev İnterneti Kampanyası 399,9 TL ile 500GB kotalı olarak kullanılabilir. 

 

Ayrıntılı bilgi için kampanya sayfalarımıza göz atabilir veya başvuru formumuzu doldurarak superonline müşteri hizmetleri temsilcimizden güncel bilgileri alabilirsiniz.

Superbox’ın herhangi bir altyapıya ihtiyacı yoktur ancak mevcut konumda bulunan baz istasyonunun sağladığı teknoloji önemlidir. 4.5G’nin olduğu her yerde rahatlıkla kullanılabileceği için 4.5G sorgusu aynı zamanda Superbox sorgusunu da sağlayacaktır.

Evet çalışır, ancak beklenen performans alınamaz. 4.5G’den 3G’ye düşen teknoloji haliyle Superbox performansını da etkileyecektir. Ancak herşeye rağmen internet ihtiyacınızı karşılayacaktır.

Bu teknolojiden faydalanabilmek için öncelikli olarak superbox adı verilen bu cihaza kullanıcıların sahip olması gerekmektedir. Superbox’a sahip olmak isteyen kullanıcılar yetkili bayiliklere başvuru yapabilirler. Başvuru sürecinde kullanıcının adres ve ikamet bilgileri talep edilir. İkametgah belgesi ile adres bilgileri başvuru yapılacak olan Turkcell bayisine teyit edildikten sonra adresin bu teknolojiye uygun olup olmadığının tespit edilmesi için kullanıcı randevu alır.

Uygunluk durumunun belirlenmesinden sonra abonelik işlemleri için gerekli sözleşmeler ve kampanya koşullarının kullanıcı tarafından onaylanması durumunda kurulum işlemi yetkililer tarafından yapılabilir. Superbox cihazı da kullanıcıya gerekli kurulumlar yapıldıktan sonra teslim edilir. 0850 225 3428 numaralı telefondan arayarak, formu doldurarak veya İstanbul Kadıköy mağazamıza gelerek başvurunuzu başlatabilirsiniz.

Başvurunuz üzerine adresinizin Superbox teknolojisine uygun olup olmadığı kontrol edelim ve ihtiyaçlarınıza en uygun ve en ekonomik fiyatları sunarak 4,5G hızında interneti altyapı ve kurulum derdi olmadan ayağınıza getirelim.

NEDEN TURKCELL EV İNTERNETİ SEÇMELİYİM?
Kısa Taahhut Var Surpriz Fatura Yok
Kısa Taahhüt Var, Sürpriz Fatura Yok

Sadece 12 ay sözünüze kurulumdan ücretsiz yararlanır, modeme ek ücret ödemezsiniz. Her şey dahil fiyatlar ile sürpriz faturayla karşılaşmazsınız.

Internetinizi 2 Gunde Kuruyoruz
İnternetinizi 2 Günde Ücretsiz Kuruyoruz

Turkcell Fiber‘i seçtiğinizde 2 gün içinde evinizde fiber internetin keyfini çıkarmaya başlarsınız.

Internetinden Yemeyen Uygulamalar Var
İnternetinden Yemeyen Uygulamalar Var

Ev internetinde fizy, TV+, BiP, Dergilik ve lifebox kullanımları adil kullanım kotası ya da internet kotasından düşmez. ​fizy’le müzikleri dinle dinle, TV+‘la filmleri izle izle, Dergilik’le en iyi dergileri oku oku internetinden yemesin!​

Internet Iptal Bedeliniz Bizden
İnternet İptal Bedeliniz Bizden

Turkcell Fiber’e geldiğinizde, diğer operatörden almış olduğunuz internet hizmetine ait iptal bedelini belli limitlerde biz karşılıyoruz.

Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri

Superbox'dan Faydalanmak için Hemen Başvur!