Size bir telefon kadar yakınız
0850 396 1923
Turkcell Işık Hızında İnternet
Superonline'a Hemen Başvur
Keyifli Bir Yaz İçin Işık Hızında
#Turkcelliniz Var
18:00 - 06:00 arası 100 Mbps limitsiz hız
Fiber Tablet Kampanyası
Superonline'a Hemen Başvur
Hediye Alcatel Tabletiniz
Turkcell Fiber'de
Fiber Tablet Kampanyası
Superonline'a Hemen Başvur
Turkcell Fiber
İlk 3 Ay Bizden
önceki slaytönceki slayt
sonraki slaytsonraki slayt
Slider

Superbox

Anasayfa » İnternet » Superbox

Superbox Nedir?

Superbox kullanıcılarına altyapı ve kurulum gereksinimi olmaksızın hızlı internet bağlantısı olanağı sağlayan bir teknoloji olarak öne çıkıyor. Özellikle ADSL bağlantısının yetersiz olduğu noktalarda, kullanıcıların bağlantı hızından ve benzeri olumsuzluklardan şikayet etmesi durumunda oldukça kullanışlı olabiliyor. 4.5G bağlantı kalitesi ile tüm internet akışını, fiber optik altyapı yerine baz istasyonları aracılığıyla taşıyan Superbox, Turkcell bağlantısının kesintisiz ve hızlı internet için ideal teknolojilerden biri olduğunu söylemek doğru olacaktır.

Turkcell Superbox, içinde bulunan SIM kart sayesinde, bulunduğu yerdeki Turkcell 4.5G baz istasyonuna bağlanıp, ev interneti hizmeti sunabiliyor. Kablodan bağımsız olarak evlere havadan 4.5G hızında internet sağlayan Superbox ile Türkiye’nin her yerinde Turkcell 4.5G kalitesi ile evler fiber hızında internete kavuşuyor.

Superbox’ın Avantajları Nelerdir?

Modem kurulum ve benzeri altyapı işlemleri olmadan kullanıcıların hızlı bir şekilde internete erişmelerine olanak veren yenilikçi bir teknolojidir. Özellikle internet erişiminin yavaş olduğu bölgelerde, kullanıcıların tamamen wireless yani kablosuz bağlantı olanaklarından yararlanmasına olan verir. Herhangi bir modem ihtiyacı olmayan bu teknolojide VINN benzeri sim kartlı bir cihaz sayesinde tamamen kablosuz bir şekilde internetin tadı çıkarılır.

Elektrik prizi olan her yere taşınabilen Superbox‘ınızı kışlık ve yazlık evlerinize de kolayca taşıyabilirsiniz.

Superbox’ın Hızı Nedir?

İçerisinde barındırdığı sim kart sayesinde 4.5G bağlantı kapasitesindeki baz istasyonuna bağlanarak internet erişimine sahip olur. Aynı şekilde Cat 11 bağlantı özelliğine sahip olan konutlarda ya da lokasyonlarda internet bağlantı hızları 600 Mbps değerine kadar ulaşabilmektedir.

4.5G internet bağlantısı, teknolojik olarak kullanıcılarına çok yönlü bir internet deneyimi yaşatmakla birlikte, gereksiz prosedürlerden ve harici altyapı tesisatlarının hantallığından kurtaran bir üründür. Kullanıcılar 4,5G teknolojisi sayesinde kablo ve altyapı karmaşıklığı ile uğraşmadan hızlı internet sahibi olabilmektedirler. Bu doğrultuda superbox ürünü, modemsiz kablosuz internet olarak tanımlanabilecek nitelikte bir teknoloji olarak öne çıkar.

Superbox İnternet Paketleri Nelerdir?

Superbox teknolojisinin kullanıcıya sağladığı en önemli avantajlardan bir diğer ise kullanıcıya farklı özelliklerde paketleri tercih etme olanağı sunmasıdır. Kullanıcılar bu sayede yüksek altyapı kurulumu masrafları olmadan sadece tek bir cihaza sahip olarak hızlı ve güvenli 4.5G internet bağlantısı sahibi olabilirler. Kullanıcılar aynı şekilde kendi internet kullanım yoğunluklarına göre farklı paketler arasından kendilerine uygun olan paketleri de seçebilirler. Bu sayede gereksiz kullanımın önüne geçerek kendi kullanımlarını karşılayacak kotada internet paketlerine en uygun fiyat aralıklarında sahip olabilirler.

Superbox Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bu teknolojiden faydalanabilmek için öncelikli olarak superbox adı verilen bu cihaza kullanıcıların sahip olması gerekmektedir. Superbox’a sahip olmak isteyen kullanıcılar yetkili bayiliklere başvuru yapabilirler. Başvuru sürecinde kullanıcının adres ve ikamet bilgileri talep edilir. İkametgah belgesi ile adres bilgileri başvuru yapılacak olan Turkcell bayisine teyit edildikten sonra adresin bu teknolojiye uygun olup olmadığının tespit edilmesi için kullanıcı randevu alır.

Uygunluk durumunun belirlenmesinden sonra abonelik işlemleri için gerekli sözleşmeler ve kampanya koşullarının kullanıcı tarafından onaylanması durumunda kurulum işlemi yetkililer tarafından yapılabilir. Superbox cihazı da kullanıcıya gerekli kurulumlar yapıldıktan sonra teslim edilir. 0850 396 1923 numaralı telefondan arayarak, yukarıda bulunan formu doldurarak veya mağazamıza gelerek başvurunuzu başlatabilirsiniz.

Başvurunuz üzerine adresinizin Superbox teknolojisine uygun olup olmadığı kontrol edelim ve ihtiyaçlarınıza en uygun ve en ekonomik fiyatları sunarak 4.5G hızında interneti altyapı ve kurulum derdi olmadan ayağınıza getirelim.

Superbox Ek Paketler ile internet keyfine hiç durmadan devam edin! Superbox Ek Paketler (Superbox Kotalı Paket Müşterileri için): Ek Paket...
Superbox 4.5G ev interneti ile fiber hızında ev internetini şimdi sınırsız paketler ile deneyimleyin! Paket Adı​ Hız Kota Taahhüt Fiyat...
Superbox 4.5G ev interneti ile fiber hızında ev interneti deneyimini ihtiyacınıza uygun kotalı paketlerle deneyimleyin. Superbox Kotalı Paketler: Paket Adı​...