Size bir telefon kadar yakınız
0850 396 1923
Turkcell Işık Hızında İnternet
Evimde & İşimde Fiber İnternet yok,
Bana da #FiberGelsin diyorsanız;
Superonline'a Hemen Başvur
Turkcell Işık Hızında İnternet
Keyifli Bir Yaz İçin Işık Hızında
#Turkcelliniz Var
18:00 - 06:00 arası 100 Mbps limitsiz hız
Superonline'a Hemen Başvur
Fiber Tablet Kampanyası
Hediye Alcatel Tabletiniz
Turkcell Fiber'de
Superonline'a Hemen Başvur
Fiber Tablet Kampanyası
Turkcell Fiber
İlk 3 Ay Bizden
Superonline'a Hemen Başvur
önceki slaytönceki slayt
sonraki slaytsonraki slayt
Slider

Superbox

Anasayfa » İnternet » Superbox

Turkcell Superbox

 

Superbox Nedir?

Eğer siz de “Superbox nedir?” diye soranlardansanız doğru yerdesiniz, Superbox kullanıcılarına altyapı ve kurulum gereksinimi olmaksızın hızlı internet bağlantısı olanağı sağlayan bir teknoloji olarak öne çıkıyor. Günümüzün en büyük ihtiyaçlarından biri olan internet artık bir lüks tüketim olmaktan çıkıp zaruret haline gelmiştir. Öyle ki sadece internetin olması yetmiyor hızının da yüksek olması gerekiyor. Hız deyince de akla fiber internet geliyor. Ancak nispeten yeni olan bu teknolojiye altyapı sorunları nedeniyle herkes ulaşamıyor. Turkcell’de bu soruna bir çözüm olarak Superbox’ı geliştirdi. Super box entegre edilen SIM kart sayesinde Turkcell 4.5G baz istasyonu aracılığıyla hızlı bir ev interneti hizmeti sunuyor. Altyapı gerektirmeden kablolardan bağımsız olarak Superbox, Türkiye’nin her yerine fiber hızında internet imkanı sağlıyor. Super box ile elektrik olan her yerde fiber hızında internet kullanılabilir.

 

Özellikle ADSL bağlantısının yetersiz olduğu noktalarda, kullanıcıların bağlantı hızından ve benzeri olumsuzluklardan şikayet etmesi durumunda oldukça kullanışlı olabiliyor. 4.5G bağlantı kalitesi ile tüm internet akışını, fiber optik altyapı yerine baz istasyonları aracılığıyla taşıyan Superbox, Turkcell bağlantısının kesintisiz ve hızlı internet için ideal teknolojilerden biri olduğunu söylemek doğru olacaktır.

 

Turkcell Superbox, içinde bulunan SIM kart sayesinde, bulunduğu yerdeki Turkcell 4.5G baz istasyonuna bağlanıp, ev interneti hizmeti sunabiliyor. Kablodan bağımsız olarak evlere havadan 4.5G hızında internet sağlayan Supe rbox ile Türkiye’nin her yerinde Turkcell 4.5G kalitesi ile evler fiber hızında internete kavuşuyor.

 

Superbox’ın Avantajları Nelerdir?

Modem kurulum ve benzeri altyapı işlemleri olmadan kullanıcıların hızlı bir şekilde internete erişmelerine olanak veren yenilikçi bir teknolojidir. Altyapı sorunlarını çözerek 4.5G’nin olduğu her yerde fiber internet hizmeti sunar. Çok kolay bir şekilde kurulabilir ve sadece prize takmak yeterlidir. En güzel özelliği ise siz evden çıkarken o da sizinle işe, yazlığa ya da misafirliğe gelebilir. Dezavantajı olarak çok fazla rahatlık sunması nedeniyle alışkanlık yapabilir diyebiliriz.

 

Özellikle internet erişiminin yavaş olduğu bölgelerde, kullanıcıların tamamen wireless yani kablosuz bağlantı olanaklarından yararlanmasına olanak verir. Elektrik prizi olan her yere taşınabilen Superbox‘ınızı kışlık ve yazlık evlerinize de kolayca taşıyabilirsiniz.

Superbox’ın Hızı Nedir?

Superbox’ta en üst bağlantı sınırı 375 Mbps’dir. En alt limit olarak ta 20 Mbps sunulmaktadır. Ancak bu durumlar ve yükleme hızları bulunan çevre, baz istasyonu ile aradaki engeller ve kapsama alanına göre değişiklik göstermektedir.

 

4.5G internet bağlantısı, teknolojik olarak kullanıcılarına çok yönlü bir internet deneyimi yaşatmakla birlikte, gereksiz prosedürlerden ve harici altyapı tesisatlarının hantallığından kurtaran bir üründür. Kullanıcılar 4,5G teknolojisi sayesinde kablo ve altyapı karmaşıklığı ile uğraşmadan hızlı internet sahibi olabilmektedirler. Bu doğrultuda super box ürünü, kablosuz internet olarak tanımlanabilecek nitelikte bir teknoloji olarak öne çıkar.

 

Superbox Kampanyaları Nelerdir?

Turkcell dönem dönem yeni kampanyalar ve yeni fırsatlar oluşturmaktadır. Şu an Superbox ile ilgili 2 kampanya bulunmaktadır. Bunlar;

 

 

Superbox Paketleri Nelerdir?

Superbox teknolojisinin kullanıcıya sağladığı en önemli avantajlardan bir diğer ise kullanıcıya farklı özelliklerde paketleri tercih etme olanağı sunmasıdır. Kullanıcılar bu sayede yüksek altyapı kurulumu masrafları olmadan sadece tek bir cihaza sahip olarak hızlı ve güvenli 4.5G internet bağlantısı sahibi olabilirler. Kullanıcılar aynı şekilde kendi internet kullanım yoğunluklarına göre farklı paketler arasından kendilerine uygun olan paketleri de seçebilirler. Bu sayede gereksiz kullanımın önüne geçerek kendi kullanımlarını karşılayacak kotada internet paketlerine en uygun fiyat aralıklarında sahip olabilirler.

 

Superbox Fiyatları Ne Kadar?

Superbox Fırsat Kampanyası aylık 129,9 TL’den başlayan fiyatlar ile kullanılabilirken, Superbox 4.5G Ev İnterneti Kampanyası 399,9 TL ile 500GB kotalı olarak kullanılabilir. Ayrıntılı bilgi için kampanya sayfalarımıza göz atabilir veya başvuru formumuzu doldurarak müşteri temsilcimizden güncel bilgileri alabilirsiniz.

 

Superbox Altyapısı Nasıl Sorgulanır?

Superbox’ın herhangi bir altyapıya ihtiyacı yoktur ancak mevcut konumda bulunan baz istasyonunun sağladığı teknoloji önemlidir. 4.5G’nin olduğu her yerde rahatlıkla kullanılabileceği için 4.5G sorgusu aynı zamanda Superbox sorgusunu da sağlayacaktır.

 

Superbox 3G İle Çalışır Mı?

Evet çalışır ancak beklenen performans alınamaz. 4.5G’den 3G’ye düşen teknoloji haliyle Superbox performansını da etkileyecektir. Ancak herşeye rağmen internet ihtiyacınızı karşılayacaktır.

 

Superbox Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bu teknolojiden faydalanabilmek için öncelikli olarak superbox adı verilen bu cihaza kullanıcıların sahip olması gerekmektedir. Super box’a sahip olmak isteyen kullanıcılar yetkili bayiliklere Superbox başvurusu yapabilirler. Başvuru sürecinde kullanıcının adres ve ikamet bilgileri talep edilir. İkametgah belgesi ile adres bilgileri başvuru yapılacak olan Turkcell bayisine teyit edildikten sonra adresin bu teknolojiye uygun olup olmadığının tespit edilmesi için kullanıcı randevu alır.

 

Uygunluk durumunun belirlenmesinden sonra abonelik işlemleri için gerekli sözleşmeler ve kampanya koşullarının kullanıcı tarafından onaylanması durumunda kurulum işlemi yetkililer tarafından yapılabilir. Superbox cihazı da kullanıcıya gerekli kurulumlar yapıldıktan sonra teslim edilir. 0850 396 1923 numaralı telefondan arayarak, yukarıda bulunan formu doldurarak veya mağazamıza gelerek başvurunuzu başlatabilirsiniz.

 

Başvurunuz üzerine adresinizin Super box teknolojisine uygun olup olmadığı kontrol edelim ve ihtiyaçlarınıza en uygun ve en ekonomik fiyatları sunarak 4.5G hızında interneti altyapı ve kurulum derdi olmadan ayağınıza getirelim.

Superbox Ek Paketler ile internet keyfine hiç durmadan devam edin! Superbox Ek Paketler (Superbox Kotalı Paket Müşterileri için): Ek Paket...
Superbox 4.5G ev interneti ile fiber hızında ev internetini şimdi sınırsız paketler ile deneyimleyin! Paket Adı​ Hız Kota Taahhüt Fiyat...
Superbox 4.5G ev interneti ile fiber hızında ev interneti deneyimini ihtiyacınıza uygun kotalı paketlerle deneyimleyin. Superbox Kotalı Paketler: Paket Adı​...