Size bir telefon kadar yakınız
0850 396 1923
Turkcell Işık Hızında İnternet
Superonline'a Hemen Başvur
Keyifli Bir Yaz İçin Işık Hızında
#Turkcelliniz Var
18:00 - 06:00 arası 100 Mbps limitsiz hız
Fiber Tablet Kampanyası
Superonline'a Hemen Başvur
Hediye Alcatel Tabletiniz
Turkcell Fiber'de
Fiber Tablet Kampanyası
Superonline'a Hemen Başvur
Turkcell Fiber
İlk 3 Ay Bizden
önceki slaytönceki slayt
sonraki slaytsonraki slayt
Slider

İş için fiber internet

Anasayfa » İnternet » Fiber İnternet » İş için fiber internet

TURKCELL FİBER İŞYERİ
Turkcell FİBER ile işyerinizin interneti IŞIK HIZINDA!
Fiber internet nedir? Fiber internet günümüz teknolojisinde sunulan en hızlı internet erişim hizmetidir. Fiber optik kablolar ile sağlanan bu internet hizmetinde diğer internet türlerinin erişemediği hızlarda veri aktarımı yapılabilmektedir. Kesintiye uğramadan, mümkün olan en yüksek hız seviyesinde internete ulaşan kullanıcılar, rahatlıkla internetin keyfini çıkarabilirler.

Fiber internet sayesinde içeriklere ne kadar hızlı ulaşılabilir? Bir şarkıyı tıkladığınız az, bir filmi ise bir dakikadan kısa sürede indirme imkanı sağlayan Superonline fiber internet ile tüm eğlence içeriklerine rahatça ulaşmak mümkün. En büyük dosyaları bile göz açıp kapayıncaya kadar indirmenizi ve paylaşmanızı sağlayan Turkcell Fiber İnternet ile işiniz artık çok daha kolay.

Fiber internet kullanımı için sabit telefon hattı lazım mı? Fiber internet kurulumunda telefon hattına gerek olmadığı için internet harici telefon hattı için de bir sabit ücret ödenmesine gerek kalmaz.

Fiber optik kablo farkı nedir? Fiber optik kablolar ince cam iplerin belirli koruyucu maddeler ile kaplanması ile oluşurlar. Superonline fiber teknolojisi öncesinde, tüm internet veri akışları elektrik akışı ile sağlanmaktaydı. Fiber internet altyapısı cam kablolardan oluştuğu için, iletim elektrik değil ışık ile sağlanır. Bu sayede diğer internet türlerinin erişemediği hızlarda veri aktarımı yapılabilmektedir. İşyerinizde internet hızınızı katlamanız Turkcell Fiber İnternet ile mümkün.

Turkcell Fiber farkı nedir?
1000 Mpbs’ye ulaşabilen Turkcell Fiber İnternet sayesinde internet artık çok daha hızlı, kesintisiz ve keyifli. Turkcell farkıyla ve Türkiye’nin en hızlı fiber internetiyle​ oyun, 4K Ultra HD video, 3D VR ve dahası internet deneyimlerini de limitlere takılmadan yaşayabilirsiniz.​ Turkcell Fiber İnternet küçük ölçekli ve SLA ihtiyacı olmayan işletmeler için de idealdir.

Turkcell Fiber İnternet başvurusu nasıl yapılır? Başvuru sürecinde kullanıcının adres ve ikamet bilgileri talep edilir. İkametgah belgesi ile adres bilgileri başvuru yapılacak olan Turkcell bayisine teyit edildikten sonra adresin Superonline Fiber İnternet altyapısına uygun olup olmadığının tespit edilmesi için kullanıcı randevu alır. Uygunluk durumunun belirlenmesinden sonra abonelik işlemleri için gerekli sözleşmeler ve kampanya koşullarının kullanıcı tarafından onaylanması durumunda kurulum işlemi yetkililer tarafından yapılabilir. 0850 396 1923 numaralı telefondan arayarak, Netser Turkcell Superonline internet sitesinden veya mağazamıza gelerek başvurunuzu başlatabilirsiniz.

Başvurunuz üzerine adresinizde fiber altyapısı olup olmadığı kontrol edelim ve işyeriniz için ihtiyaçlarınıza en uygun, en hızlı ve en ekonomik fiber internet paketlerini sunarak dünyanın en hızlı internet erişim teknolojisi ile sizi de tanıştıralım.

Netser & Turkcell Superonline.