Size bir telefon kadar yakınız
0850 396 1923
Turkcell Işık Hızında İnternet
Evimde & İşimde Fiber İnternet yok,
Bana da #FiberGelsin diyorsanız;
Superonline'a Hemen Başvur
Turkcell Işık Hızında İnternet
Keyifli Bir Yaz İçin Işık Hızında
#Turkcelliniz Var
18:00 - 06:00 arası 100 Mbps limitsiz hız
Superonline'a Hemen Başvur
Fiber Tablet Kampanyası
Hediye Alcatel Tabletiniz
Turkcell Fiber'de
Superonline'a Hemen Başvur
Fiber Tablet Kampanyası
Turkcell Fiber
İlk 3 Ay Bizden
Superonline'a Hemen Başvur
önceki slaytönceki slayt
sonraki slaytsonraki slayt
Slider

Ev için fiber internet

Anasayfa » İnternet » Fiber İnternet » Ev için fiber internet

TURKCELL FİBER EV
Turkcell FİBER ile evinizin interneti IŞIK HIZINDA!
Fiber internet nedir? Fiber internet günümüz teknolojisinde sunulan en hızlı internet erişim hizmetidir. Fiber optik kablolar ile sağlanan bu internet hizmetinde diğer internet türlerinin erişemediği hızlarda veri aktarımı yapılabilmektedir. Kesintiye uğramadan, mümkün olan en yüksek hız seviyesinde internete ulaşan kullanıcılar, rahatlıkla internetin keyfini çıkarabilirler. Turkcell Fiber İnternet ışık hızında internet artık evinizde.

Superonline Fiber internet sayesinde içeriklere ne kadar hızlı ulaşılabilir? Bir şarkıyı tıkladığınız az, bir filmi ise bir dakikadan kısa sürede indirme imkanı sağlayan fiber internet ile evinizde tüm eğlence içeriklerine ulaşmanız çok kolay. Film, video, oyun gibi tüm içeriklerin fiber internetin yüksek hızı sayesinde keyfini evinizde çıkarmak artık mümkün.

Turkcell Fiber internet kullanımı için sabit telefon hattı lazım mı? Fiber internet kurulumunda telefon hattına gerek olmadığı için internet harici telefon hattı için de bir sabit ücret ödenmesine gerek kalmaz.

Fiber optik kablo farkı nedir? Fiber optik kablolar ince cam iplerin belirli koruyucu maddeler ile kaplanması ile oluşurlar. Turkcell evde internet teknolojisi öncesinde, tüm internet veri akışları elektrik akışı ile sağlanmaktaydı. Fiber internet altyapısı cam kablolardan oluştuğu için, iletim elektrik değil ışık ile sağlanır. Bu sayede diğer internet türlerinin erişemediği hızlarda veri aktarımı yapılabilmektedir.

Turkcell Fiber interneti farkı nedir?
1000 Mpbs’ye ulaşabilen Turkcell Superonline Fiber İnternet sayesinde evinizde internet artık çok daha hızlı, kesintisiz ve keyifli. Turkcell farkıyla ve Türkiye’nin en hızlı fiber internetiyle​ oyun, 4K Ultra HD video, 3D VR ve dahası internet deneyimlerini limitlere takılmadan yaşayabilirsiniz.​

Turkcell Fiber İnternet başvurusu nasıl yapılır? Başvuru sürecinde kullanıcının adres ve ikamet bilgileri talep edilir. İkametgah belgesi ile adres bilgileri başvuru yapılacak olan Turkcell bayisine teyit edildikten sonra adresin Turkcell Fiber İnternet altyapısına uygun olup olmadığının tespit edilmesi için kullanıcı randevu alır. Uygunluk durumunun belirlenmesinden sonra abonelik işlemleri için gerekli sözleşmeler ve kampanya koşullarının kullanıcı tarafından onaylanması durumunda kurulum işlemi yetkililer tarafından yapılabilir. 0850 396 1923 numaralı telefondan arayarak, Netser Turkcell internet sitesinden veya mağazamıza gelerek başvurunuzu başlatabilirsiniz.

Başvurunuz üzerine adresinizde fiber altyapısı olup olmadığı kontrol edelim ve eviniz için ihtiyaçlarınıza en uygun, en hızlı ve en ekonomik fiber internet paketlerini sunarak dünyanın en hızlı internet erişim teknolojisi ile sizi de tanıştıralım.  Superonline ev interneti fiyatları ve evde internet kampanyaları için hemen arayın.

Turkcell Uçuran Fiber Kampanyası 25 Mbps Fiber İnternet 18:00 – 06:00 arasında 100 Mbps Hızında! Hız Kota 24 Ay Sözünüze...