Size bir telefon kadar yakınız
0850 396 1923
Turkcell Işık Hızında İnternet
Superonline'a Hemen Başvur
Keyifli Bir Yaz İçin Işık Hızında
#Turkcelliniz Var
18:00 - 06:00 arası 100 Mbps limitsiz hız
Fiber Tablet Kampanyası
Superonline'a Hemen Başvur
Hediye Alcatel Tabletiniz
Turkcell Fiber'de
Fiber Tablet Kampanyası
Superonline'a Hemen Başvur
Turkcell Fiber
İlk 3 Ay Bizden
önceki slaytönceki slayt
sonraki slaytsonraki slayt
Slider

Adsl | Vdsl

Anasayfa » İnternet » Adsl | Vdsl

İnternet Seçenekleri

ADSL

Turkcell Superonline ADSL hizmetiyle 16 Mbps’ye varan hızlar ile internete bağlanabilirsiniz! Mesajlaşma, eğlence ve dosya paylaşımı gibi işlemlerini hızlıca gerçekleştirebilirsiniz. Turkcell Superonline’a ev telefonunuzu ücretsiz taşıyarak telefon görüşmesi yapabilirsiniz.

Böylece mesajlaşma, bilgi transferi, dosya paylaşımı gibi işlemlerinizi süratle gerçekleştirirsiniz. “Turkcell Superonline”in sunduğu avantajlı modem seçenekleriyle internete bağlanırken, sabit hattınızla çok daha tasarruflu telefon görüşmesi de yapabilirsiniz.

ADSL ile ulaşılabilecek maksimum hız altyapının ve ev içi tesisatın kalitesine, santrale olan uzaklığa ve hat gürültü oranına göre değişkenlik gösterir. Düşük altyapı maliyetleri ile günümüzde internet epey yaygınlaşmıştır.

ADSL teknolojisinde internet erişimi asimetriktir, yani download ve upload işlemleri farklı bağlantı hızlarında yapılır. Limitsiz veya kotalı seçenekleri ile Turkcell ADSL kullanıcılara ihtiyaçlarına ve bütçelerine göre farklı Superonline paketi imkanları sunar. ADSL hız testiyle bu hız seçenekleri görülebilir.

Seçtiğiniz erişim ADSL hızına göre yapacağınız aylık sabit ödeme ile ekonomik bağlantının keyfini çıkarabilirsiniz. Daha detaylı bilgi isterseniz bize 0850 396 1923 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.


VDSL

Turkcell Superonline VDSL hizmetiyle altyapı destekleme durumunuza göre 24 Mbps’ye, 35 Mbps’ye, 50 Mbps’ye ve 100 Mbps’ye varan hızlara ulaşabilir, mesajlaşma, eğlence ve dosya paylaşımı gibi işlemlerini çok hızlıca gerçekleştirebilirsiniz. Turkcell Superonline’a ev telefonunuzu ücretsiz taşıyarak telefon görüşmesi yapabilirsiniz.

Turkcell Superonline telefon hizmetiyle aylık sabit ücret ödemeden avantajlı dakika paketleriyle ofisinizin iletişim ihtiyaçlarını da karşılayabilirsiniz.

VDSL bakır kablolar aracılığı ile santrale kısa mesafede bulunan internet abonelerine yüksek bant genişliği sunan hızlı bir internet hizmetidir. ADSL’e göre çok daha yüksek internet hızına VDSL modem ile ulaşılabilir. Sizin için en uygun olan opsiyonu sunmamız için 0850 396 1923 numaralı telefondan arayarak, Netser Turkcell internet sitesinden veya mağazamıza gelerek bize ulaşabilirsiniz.